İki Katlı / 84 m²
    84 m² İki Katlı Yaşam Konteyner
    84 m² İki Katlı Yaşam Konteyner
    84 m² İki Katlı Yaşam Konteyner
    84 m² İki Katlı Yaşam Konteyner

84 m² İki Katlı Yaşam Konteyner

Teklif Al

Biz Sizi Arayalım

İletişim formunda paylaştığım kişisel verilerime ilişkin Aydınlatma Metnini okudum. Paylaştığım kişisel verilerimin işlenmesine açıkça rıza gösteriyorum.

600 cm 700 cm 84 m2

Ahşap Desen Panel / İki Katlı

Marka
STS Konteyner Prefabrik
Ürün Stok Kodu
STS-508
Genişlik x Derinlik
7.00m x 3.00m
Toplam m²
42 m²
Deprem Bölgesi
1. Derece Bölgesi
İklim Şartları
3. İklim Bölgesi
Kar Yükü
85 Kg/m²
Rüzgar Hızı
108 Km/Saat

İzmir Konteyner Üretici Firması STS Konteyner Prefabrik; Kaliteli, uygun fiyatlı prefabrik ve konteyner modellerimiz ile farklı bir yaşam tarzı sunuyoruz. Prefabrik ve Konteynerlerimiz, her türlü iklim koşullarında kullanılabilen, sağlam estetik ve uzun ömürlü yapılardır. Müşterilerimizin ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda üretim yapmaktayız. Konteyner yapılar getirdiği hızlı ve pratik çözümle farklı sektörlerdeki şantiye projelerinde yaygın olarak kullanılmaktadır.

Konteyner yapılar, taşınabilir olmaları, hızlı kurulum ve montaj avantajı ile diğer yapılara göre daha pratik ve kullanışlıdır.

Modüler yapıları ile seri üretime uygun olan konteynerler, hızlı üretim avantajıyla oldukça ekonomiktir

Konteyner yapılar depreme, zorlu iklim koşullarına ve yıpranmaya karşı dayanıklı ve uzun ömürlüdür.

STS Konteyner Prefabrik Firması olarak bölge ihtiyaçlarını çok iyi biliyor ve bu ihtiyaçlara özel çözümler üretiyoruz.

Birleşimli Konteyner Ev Modelleri

Birleşimli Konteyner Evler Firmamız İzmir Manisa Bölgesinde konteyner ev imalatı yapmaktadır. Konteyner ev fiyatları için lütfen arayınız yardımcı olalım. Siz değerli konteyner ev alacak müşterilerimizi ofisimize bekliyoruz.

Sizden aldığımız bilgiler ve fikirler ile prefabrik ev ve konteyner ev modelini hayata geçirebiliyoruz. istediğiniz konteyner evler tasarımı çizilir ve onayınıza sunulur. Onayınızdan sonra konteyner imalatı süreci başlar.

Konteyner Satış Fiyatları

Yeni nesil Konteyner modelleri önemli üstünlükleriyle Uygun Fiyat avantajlarıyla satışa sunulmaktadır. Enerji tasarufu sağlayan, hızlı kurulum ve montaj özellikli ile sürekli kazanın. Uzun yıllar güvenle kullanabilirsiniz.

Son teknolojiyi kullanarak modern ofis konteyner, konteyner ev ve her çeşit yaşam alanları yapmayı hedefleyen firmamız, müşterilerinin kullanım amaçlarına, kültürel taleplerine, en ekonomik ve kaliteli bir şekilde doğa koşullarına uygun yapılar sunmaktır.

Manisa Turgutlu merkezli firmamız, konteyner, şantiye binaları ve tüm prefabrik yapıların üretiminde hızlı, ekonomik ve saglam çözümler sunar. İzmir Kemalpaşa Showroom satış noktamızda Örnek Konteyner Modellerini inceleyebilirsiniz.

Ürünlerimiz birinci kalite malzemeler kullanılarak STS Konteyner Üretim tesislerimizde imal edilmektedir.

Ekonomik ve Kaliteli taşınabilir İzmir STS Konteyner Prefabrik hakkında detaylı bilgi için Bizimle İletişime geçebilirsiniz.

STS-508

Bilgi kartı

Marka
STS Konteyner Prefabrik
Ürün Stok Kodu
STS-508
Genişlik x Derinlik
7.00m x 3.00m
Toplam m²
42 m²
Deprem Bölgesi
1. Derece Bölgesi
İklim Şartları
3. İklim Bölgesi
Kar Yükü
85 Kg/m²
Rüzgar Hızı
108 Km/Saat

Evet, STS Prefabrik Konteyner Firması İzmir Kemalpaşa Showroom ve Turgutlu Fabrikası ile üretici firmadır. (www.stsprefabrik.com.tr)

Konteyner evlerin ömrü, kullanılan malzemelerin kalitesi, inşaat standartları ve bakım koşullarına bağlı olarak değişebilir. Genellikle, iyi bakım ve uygun inşaat teknikleri kullanıldığında, konteyner evler 25 ila 30 yıl veya daha uzun süre dayanabilir. İyi tasarlanmış bir temel ve çatı sistemi, su hasarını önlemeye ve yapısal bütünlüğü korumaya yardımcı olur.

Standart STS Konteyner Modülleri olarak 240x600 (14,4m²) Konteyner, 300x700 (21m²) Konteyner ve yükseklik 2.70m dir. Modüllerin en büyük avantajı farklı ölçülerde birleştirilebilmesidir. L Tipi, U tipi ve Dunle üst üste farklı formlarda da uygulanabilmektedir.

4 cm sandiviç panel arası EPS köpük sistemi ile ses yalıtımında çok etkilidir. Isı yalıtımında oldukça verimli olan STS Konteynerleri, daha yüksek ısı yalıtımı tercih eden müşterilerimize Taş yünü sandiviç panelli modellerimizi önermektedir. Enerji tasarrufunda galvaniz sac ürünlere göre %60’a vara ısı yalıtımı sunar.

Konteynerlerin konulacağı zeminin terazide olması bir gereklildir. Konteyner Konulacak zemin toprak ise kullanmanızda bir sakınca yoktur fakat neme maruz kalacağı için ömrü daha kısa olacaktır. En sağlıklı konteyner zemini ise konteyner ebatınca minimum genişliğe sahip 10 cm yüksekliğe sahip terazisi alınmış beton zemin olmaktadır.

Konteynerler ölçülerine göre vinç, kamyon kırkayak ve tır ile sevk edilebilir. 3x7m ebatında STS Konteyner demonte ürününden 12 adet aynı anda sevk edilebilir. Montajı tamamlanmış olarak 1 adet konteyner, 2 adet konteyner şeklinde nakliye edilir.

Konteyner fabrikalarda üretilen modüler yapılardır. Ana iskeletinde kaynaksız vida teknolojisi ile tasarlanan, çatısında ve duvarlarında iki alüminyum plaka arasında cam yününden oluşan sandwich panel kullanılan, yalıtımlı ve düşük maliyetli yaşam alanıdır. Konteynerler fabrikada tüm kullanım yerleri hazırlanıp gideceği yerde sadece düzgün bir zemin üzerine yerleştirilip elektrik ve gerekirse dıştan su bağlantısı ve giderler bağlanmak suretiyle kullanılmaya başlanabilen hızlı çözümler üreten yapılardır.

Konteyner evler, doğru şekilde tasarlanmış ve inşa edilmişse oldukça güvenlidir. Yapısal bütünlükleri ve dayanıklılıkları, konteyner evleri güvenli bir yaşam alanı yapar. Ancak, güvenlik çeşitli faktörlere bağlıdır.

Birkaç gün içinde ön üretim aşamaları tamamlanmakta ve profesyonel ekibimizce kısa süre içinde montaj tamamlanmaktadır.

aynı kategoride bulunan diğer 7 ürün:

İki Katlı / 42 m² 42 m² İki Katlı Yaşam Konteyner
STS-507

42 m² İki Katlı Yaşam Konteyner

300 cm 700 cm 42 m2

Ahşap Desen Panel

Verandalı / 36 m² Veranda:16.10 m² Verandalı Konteyner Ev Modeli
STS-502
Beşik Çatılı / 21 m² Sandviç Panel Çatılı Konteyner Ev
STS-501

21 m² Birleşimli Konteyner Ev

300 cm 700 cm 21 m2

42 m² 42 m² Birleşimli Konteyner Ev
STS-503

42 m² Birleşimli Konteyner Ev

600 cm 700 cm 42 m2

Verandalı / 60 m² 60 m² Birleşimli Konteyner Ev
STS-504

60 m² Birleşimli Konteyner Ev

700 cm 800 cm 60 m2

42 m² L Model 42 m² Birleşimli Konteyner Ev
STS-505

42 m² Birleşimli Konteyner Ev

700 cm 600 cm 42 m2

42 m² L Model 42 m² Birleşimli Konteyner Ev
STS-506

42 m² Birleşimli Konteyner Ev

700 cm 600 cm 42 m2

WhatsApp