sts konteyner prefabrik

Biz Kimiz ?

STS Konteyner Prefabrik İnşaat Nakliyat Turizm İthalat İhracat San. ve Tic. Ltd. Şti. 2019 yılından itibaren İzmir Manisa bölgesinde hizmet vermeye başlamıştır. Egenin önde gelen Konteyner Prefabrik Firması olarak; özellikle prefabrik, prefabrike ev, hazır ev, çelik ev, konteyner, konteyner ev, konteyner yaşam alanı ürünleri imalat ve satış olmak üzere müşterilerine hizmet vermektedir.

STS Prefabrik & Konteyner deneyimli, istikrarlı, katılımcı ekibiyle yurt içinde ve yurt dışında sürekli gelişmeyi hedeflemiş bir firmadır. Müşteri memnuniyeti ve müşteri odaklı istikrarlı büyüme anlayışı ile prefabrik ev, konteyner yaşam alanı sektöründe yoluna devam etmektedir.

STS Prefabrik & Konteyner olarak Prefabrik Ev üretiminde gelişen teknolojiden yararlanarak daha kaliteli ürünler yaparak müşteri odaklı hizmet vermekteyiz.

STS Konteyner bilgisi, tecrübesi, referansları ve profesyonel ekibi ile birlikte, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, siz değerli müşterilerimize en iyiyi sunmayı kendisine öncelikle hedef belirlemiştir.

İzmir STS Konteyner Prefabrik, geniş müşteri portföyü ile çeşitli amaçlara yönelik çalışmalar yapmaktadır. Standart projelere bağlı kalmaksızın müşteri standartlarında, kullanım amacına göre imalat yapabilecek gerekli makine techizatına ve tecrübesine sahiptir.

Başarısında doğru bilgilendirme, müşteri memnuniyeti odaklı çalışması, satış sonrası müşteriye verdiği hizmet, sürekli bir arayış içerisinde olması, ihtiyaçlarınızın belirlenmesinde gösterdiği çözüm ortaklığı.

Prefabrik yapı, hazır ev, konteyner, güvenlik kabini grupları ile müşteri odaklılığını benimseyen; üretimin her safhasını kalite odaklı faaliyetleri, istikrarlı büyüme anlayışı ile başarı grafiğini yükseltmektedir. Bütün gelişmeleri ve yenilikleri takip eden konusunda öncü firmalardan STS Konteyner & Prefabrik Ltd. Şti., üretim sistemini her geçen gün ileriye götürerek müşterilerine daha kaliteli hizmet sunmak için çalışmalarına aralıksız devam etmektedir.

Vizyonumuz

Saglam, güvenilir, estetik ,hızlı ,ekonomik yapılar sunarak güleryüzlü, samimi ve güven çerçevesinde, bilinçli ve genç kadrosuyla sektördeki öncü kuruluşlar arasında olmak.

Misyonumuz

İnsanların, her türlü barınma ihtiyaçlarını karşılamak için, Güvenli, Estetik, Ekonomik, hazır ve yaşanabilir mekanlar üretmek. STS Prefabrik & Konteyner olarak; İnsanlığa, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmek.

Çevre Politikamız

Doğaya saygı felsefesiyle kıt kaynakların akılcı ve dikkatli olarak kullanır, Çevresel kirliliğin önlenmesi kapsamında gerekli tedbirleri alır.

Sertifikalarımız

Kalite Politikamız

Müşterilerinin istediği kalitede, zamanda ve uygun fiyatta ürünler üretmek

Gelişen müşterileri isteklerini algılayarak, ürün kalitesini arttırmak, teknolojik gelişmeleri sürekli takip etmek, bu gelişmeleri üretim faaliyetlerine ve müşteri hizmetlerine yansıtmak

Müşteri memnuniyetini sağlamak için tedarikçiler ile birlikte çalışarak, ürün kalitesini artırmak ve müşterilere en iyi hizmeti sunmak

Güvenli ve sağlıklı bir iş ortamının oluşturulması ve çalışanlarının sürekli gelişimi ve motivasyonu için gerekli olan eğitimlerin düzenlemek.

Tüm hizmet ve ürünlerin üretiminden müşteriye teslimi ve teslim sonrasındaki süreçte ,ISG ve Çevre ile ilgili etkileşimi çalışanlar ve tedarikçiler ile birlikte değerlendirerek , müşterilerinin taleplerini ve beklentilerini en üst düzeyde karşılamak

Hedefler

Başarısında doğru bilgilendirme, müşteri memnuniyeti odaklı çalışması, satış sonrası müşteriye verdiği hizmet, sürekli bir arayış içerisinde olması, ihtiyaçlarınızın belirlenmesinde gösterdiği çözüm ortaklığı, bilgimiz, tecrübemiz, referanslarımız ve profesyonel ekibimiz ile birlikte, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, siz değerli müşterilerimize en iyiyi sunmayı kendisine öncelikle hedef belirlemiştir.

WhatsApp