Yemekhane Konteyner
    Yemekhane Konteyner
    Yemekhane Konteyner
    Yemekhane Konteyner
    Yemekhane Konteyner

63 m² Yemekhane Konteyner

Teklif Al

Biz Sizi Arayalım

İletişim formunda paylaştığım kişisel verilerime ilişkin Aydınlatma Metnini okudum. Paylaştığım kişisel verilerimin işlenmesine açıkça rıza gösteriyorum.

900 cm 700 cm 63 m2

Marka
STS Konteyner Prefabrik
Ürün Stok Kodu
ST-901
Genişlik x Derinlik
9.00m x 7.00m
Toplam m²
63 m²
Deprem Bölgesi
1. Derece Bölgesi
İklim Şartları
3. İklim Bölgesi
Kar Yükü
85 Kg/m²
Rüzgar Hızı
108 Km/Saat

Tek Katlı Yemekhane Konteyner Modeli

Konteyner Yemekhane modelleri her türlü iklim koşullarında kullanılabilen, sağlam estetik ve uzun ömürlü yapılardır.

Yeni nesil hızlı kurulum ve hızlı çözümler için, inşaat alanları, toplu konut alanları, şantiye alanları için uygun fiyat ve avantajlarla Yemekhane Konteyner Modelleri

ST-901

Bilgi kartı

Marka
STS Konteyner Prefabrik
Ürün Stok Kodu
ST-901
Genişlik x Derinlik
9.00m x 7.00m
Toplam m²
63 m²
Deprem Bölgesi
1. Derece Bölgesi
İklim Şartları
3. İklim Bölgesi
Kar Yükü
85 Kg/m²
Rüzgar Hızı
108 Km/Saat

Evet, STS Prefabrik Konteyner Firması İzmir Kemalpaşa Showroom ve Turgutlu Fabrikası ile üretici firmadır. (www.stsprefabrik.com.tr)

Konteyner evlerin ömrü, kullanılan malzemelerin kalitesi, inşaat standartları ve bakım koşullarına bağlı olarak değişebilir. Genellikle, iyi bakım ve uygun inşaat teknikleri kullanıldığında, konteyner evler 25 ila 30 yıl veya daha uzun süre dayanabilir. İyi tasarlanmış bir temel ve çatı sistemi, su hasarını önlemeye ve yapısal bütünlüğü korumaya yardımcı olur.

Standart STS Konteyner Modülleri olarak 240x600 (14,4m²) Konteyner, 300x700 (21m²) Konteyner ve yükseklik 2.70m dir. Modüllerin en büyük avantajı farklı ölçülerde birleştirilebilmesidir. L Tipi, U tipi ve Dunle üst üste farklı formlarda da uygulanabilmektedir.

4 cm sandiviç panel arası EPS köpük sistemi ile ses yalıtımında çok etkilidir. Isı yalıtımında oldukça verimli olan STS Konteynerleri, daha yüksek ısı yalıtımı tercih eden müşterilerimize Taş yünü sandiviç panelli modellerimizi önermektedir. Enerji tasarrufunda galvaniz sac ürünlere göre %60’a vara ısı yalıtımı sunar.

Konteynerlerin konulacağı zeminin terazide olması bir gereklildir. Konteyner Konulacak zemin toprak ise kullanmanızda bir sakınca yoktur fakat neme maruz kalacağı için ömrü daha kısa olacaktır. En sağlıklı konteyner zemini ise konteyner ebatınca minimum genişliğe sahip 10 cm yüksekliğe sahip terazisi alınmış beton zemin olmaktadır.

Konteynerler ölçülerine göre vinç, kamyon kırkayak ve tır ile sevk edilebilir. 3x7m ebatında STS Konteyner demonte ürününden 12 adet aynı anda sevk edilebilir. Montajı tamamlanmış olarak 1 adet konteyner, 2 adet konteyner şeklinde nakliye edilir.

Konteyner fabrikalarda üretilen modüler yapılardır. Ana iskeletinde kaynaksız vida teknolojisi ile tasarlanan, çatısında ve duvarlarında iki alüminyum plaka arasında cam yününden oluşan sandwich panel kullanılan, yalıtımlı ve düşük maliyetli yaşam alanıdır. Konteynerler fabrikada tüm kullanım yerleri hazırlanıp gideceği yerde sadece düzgün bir zemin üzerine yerleştirilip elektrik ve gerekirse dıştan su bağlantısı ve giderler bağlanmak suretiyle kullanılmaya başlanabilen hızlı çözümler üreten yapılardır.

Konteyner evler, doğru şekilde tasarlanmış ve inşa edilmişse oldukça güvenlidir. Yapısal bütünlükleri ve dayanıklılıkları, konteyner evleri güvenli bir yaşam alanı yapar. Ancak, güvenlik çeşitli faktörlere bağlıdır.

Birkaç gün içinde ön üretim aşamaları tamamlanmakta ve profesyonel ekibimizce kısa süre içinde montaj tamamlanmaktadır.

WhatsApp